« خانه مطبوعات ایران »

اخبار، اساس نامه، مصوبات و مکاتبات خانه مطبوعات ایران

با استعانت از خداوند متعال و بنا بر مصوبه 12/2/1391 هیات مدیره خانه مطبوعات ایران

مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده خانه مطبوعات ایران در تاریخ 17/4/1391 برگزار می گردد.

دستور جلسه :

1: گزارش عملکرد

2: ارائه گزارش مالی

3: بررسی وضعیت حقوقی خانه های مطبوعات استانی

4: اخذ تصمیم در خصوص ادامه فعالیت خانه مطبوعات ایران

5: انتخاب بازرسان

گفتنی است که خانه های مطبوعات استانی به ثبت رسیده حق معرفی یک نماینده قانونی خود را به صورت مکتوب (با مهر و سربرگ خود) به کمیته برگزاری جهت شرکت در این مجمع داشته و اتخاذ آراء قائم به نماینده و غیر قابل توکیل خواهد بود.

قابل ذکر اینکه اعضای هیات مدیره فعلی خانه مطبوعات ایران، نماینده خانه های مطبوعات استانی خود تلقی و نیاز به معرفی نامه مجدد ندارند.

کمیته برگزاری مجمع عمومی خانه مطبوعات ایران

 

نشانی مکاتبه برای معرفی نماینده : اهواز - خیابان شریف زاده - نبش شریعتی - پلاک ۷۴- طبقه دوم- روزنامه فرهنگ جنوب - تلفن: ۰۶۱۱۲۲۲۲۹۷۵ - دورنویس: ۰۶۱۱۲۲۲۱۰۸۲ 

+ نوشته شده در  چهارشنبه بیست و چهارم خرداد 1391ساعت 19:54  توسط روابط عمومی خانه مطبوعات  | 

خبرگزاری مهر: نماینده مدیران مسئول در هیئت نظارت بر مطبوعات کشور گفت: مدیران و متولیان مطبوعات در کشور باید نگاه اقتصادی به مطبوعات خود را تقویت کنند. حسین انتظامی اظهار کرد: نگاه به مطبوعات با آن چیزی که در دانشگاه ها تدریس می شود کاملا متفاوت است. متولیان مطبوعات در کنار شناختن رقبای خود باید به موضوع شرایط تولید و چگونگی بازاریابی توجه ویژه داشته باشند.

لینک خبر در مهر


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  چهارشنبه هفدهم خرداد 1391ساعت 14:28  توسط روابط عمومی خانه مطبوعات  | 

نماینده مدیران مسئول در هیئت نظارت بر مطبوعات کشور گفت: مجلس نهم تاسیس نظام صنفی مطبوعات را بررسی کند تا رسانه ها هم صاحب یک صنف برای سامان بخشیدن به فعالیتهای آنها در چارچوب فعالیتهای حرفه ای شوند.

لینک خبر در مهر


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  سه شنبه شانزدهم خرداد 1391ساعت 15:54  توسط روابط عمومی خانه مطبوعات  | 

در چهارمين سمينار بررسي مسائل و چالش هاي مطبوعات ايران که در روزهای سه شنبه و چهارشنبه گذشته در تهران و به همت مرکز مطالعات رسانه ها برگزار شد و اساتید گرانقدر رسانه ای کشور از جمله پروفسور معتمد نژاد، دکتر فرقانی، دکتر یونس شکرخواه و دکتر صدیقی، معاون مطبوعاتی وزیر ارشاد دکتر محمد زاده و مدیرکل مطبوعات داخلی پدرام پاک آیین شرکت داشتند به نقد و بررسی وضعیت مطبوعات کشور پرداخته شد.


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  یکشنبه هفتم خرداد 1391ساعت 16:7  توسط روابط عمومی خانه مطبوعات  | 

چهارمين سمينار بررسي مسائل و چالش‌هاي مطبوعات ايران در مركز همايش‌هاي بين‌المللي صدا وسيما و با حضور فعالان و اساتيد عرصه اطلاع‌رساني و مهماناني از 7 كشور آغاز شد.


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  جمعه پنجم خرداد 1391ساعت 10:44  توسط روابط عمومی خانه مطبوعات  | 

خبرگزاری مهر: پنجمین دوره انتخابات هیئت مدیره خانه مطبوعات اردبیل که قرار بود خردادماه برگزار شود با ورود دیوان محاسبات به منظور بررسی اسناد مالی آن به تعویق افتاد تا سرنوشت تنها تشکل صنفی خبرنگاران استان همچنان در هاله ای از ابهام قرار گیرد.


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  سه شنبه دوم خرداد 1391ساعت 18:25  توسط روابط عمومی خانه مطبوعات  |